Manifest Profengo

Lider w dostarczaniu efektów za pomocą kursów online

W Profengo wierzymy, że rozwój umiejętności zmienia życie. Zawodowe i prywatne. A przy tym zdobywanie wiedzy może być szybkie, skuteczne i co najważniejsze – przyjemne!

Wykorzystujemy internet i technologię, aby każdy na świecie miał równy dostęp do możliwości rozwoju. Sprawiamy, że wiedza dostępna jest na wyciągnięcie ręki.

Dostarczamy szybkie i konkretne kursy online, które gwarantują efekty.

 

Developing skills, changing lives

Uzupełnieniem i zwieńczeniem tego jest nasz slogan:
developing skills, changing lives

Pokazuje on największą wartość, którą dajemy w Profengo naszym klientom – zmieniamy ich życie, dzięki rozwijaniu umiejętności.

Manifest Profengo

PODEJŚCIE DO PRODUKTÓW

Każdy nasz produkt ma dawać efekty naszym klientom. To napędza nasz biznes, bo ludzie chętnie płacą za osiągane korzyści. Nie robimy ich dla pieniędzy. Nie robimy ich dla własnej satysfakcji, czy chwalenia się wiedzą. Tworzymy tylko takie produkty, które będą wartościowe dla klientów.

Stawiamy na efekty, a nie na skalę i ilość. Chcemy, aby nasze materiały były najwyższej (merytorycznie) jakości, a ceny odpowiadały tej wartości. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdego będzie na nie stać, ale gwarantujemy, że gdy w nie zainwestuje, to nie będzie tego żałował.

"Chcemy być liderem w dostarczaniu efektów za pomocą kursów online."
Marcin Fester
Founder

Chcemy, aby każdy kto pomyśli “potrzebuję kursu online, który w końcu da mi efekty” w pierwszej chwili pomyślał o Profengo. Chcemy być liderem w dostarczaniu efektów za pomocą kursów online. Nie chcemy konkurować o miano największej firmy szkoleniowej. Nie chcemy mieć największej bazy kursów online na każdy temat. Od tego są już inne marki.

Kursy mają być treściwe, ale przy tym konkretne. Przekazujemy tylko to, co konieczne i w jak najkrótszym czasie, bo doskonale rozumiemy, że każdy ma go mało. Wyrzucamy więc zbędną teorię i lanie wody. Wierzymy, że sztuką jest odpowiednie przefiltrowanie i wybranie tylko tych najważniejszych treści. Bo za 80% efektów odpowiada 20% działań.

Dajemy naszym klientom gotową drogę do sukcesu. Każdy kurs ułożony jest w logiczny proces. Dzięki temu możesz od razu zastosować nową wiedzę w praktyce. Na wstępie nie znajdziesz przytłaczających definicji wszystkich niezbędnych pojęć. Dowiesz się jednak jak postawić pierwsze kroki, bo zobaczysz efekty i będziesz chciał iść dalej. Tak działa motywacja wewnętrzna.

PODEJŚCIE DO KLIENTÓW

Stawiamy na klientów, którzy chcą się rozwijać i mają nastawienie na rozwiązania, a nie szukanie dziury w całym. Maruderów, hejterów i chcących wszystko na tacy po prostu nie obsługujemy, Bo tracimy wtedy czas i energię, z których może skorzystać ktoś, kto naprawdę tego chce i potrzebuje.

Skupiamy się na klientach indywidualnych – osobach, które chcą zmienić swoje życie prywatne i zawodowe. Nie chcemy docierać do korporacji, aby organizować tam szkolenia dla uczestników z przymusu lub dla zabicia czasu. Chcemy dawać efekty tym, którzy tego chcą.

PODEJŚCIE DO ZESPOŁU I PRACY

Profengo tworzą ludzie.

Jesteśmy jednym zespołem skoncentrowanym przede wszystkim na rozwoju. Własnym i marki. Wspieramy się i działamy razem. Mamy silne poczucie celu, jesteśmy odpowiedzialni i zaangażowani w pracę. Patrzymy szeroko – nie tylko na swoje obowiązki, ale na całość, bo firma działa tak dobrze, jak jej najsłabszy element.

Każde nasze działanie musi mieć sens i dawać określone korzyści. Nie ma tu miejsca na zapychacze czasu i zadania, które nie wnoszą żadnej wartości. Jesteśmy nastawieni na efekty, a nie czas spędzony za biurkiem.

Wykorzystujemy zwinne zarządzanie. Planujemy szczegółowo zadania tylko na najbliższe tygodnie. Obserwujemy rynek i efekty i patrzymy co dalej. Wykorzystujemy nowe okazje zamiast sztywno trzymać się rocznych planów. Mamy cele główne i strategiczne – to one wyznaczają nam kierunek i stale pchają nas do przodu.

Pracujemy zdalnie. Z każdego zakątka świata. Wystarczy laptop i internet, dzięki czemu można łączyć podróże z pracą. Workation to dla nas podstawa, a nie odległy trend zza oceanu.

Każdy ma prawo popełniać błędy, jeśli jego intencje są dobre. Nie obwiniamy się, lecz wyciągamy wnioski i szukamy rozwiązania. Pamiętamy przy tym, że jesteśmy zespołem i w trudnych sytuacjach wspieramy się wzajemnie.

Praca ma być przyjemnością, a nie przymusem. Każdy z nas przychodzi do pracy głodny wyzwań, dzięki którym zdobywa nowe umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Każdy ma wpływ na markę i sposób jej działania. Każdy może wnieść coś nowego i każdy pomysł jest doceniany.

Managerowie mają wspierać zespół – motywować i zachęcać do rozwoju, a nie kontrolować i rozliczać. Ich rolą jest koordynowanie, a nie wyznaczanie zadań. Nadają kierunek, a to zespół decyduje o tym jak najlepiej wykonać pracę. Mówimy NIE mikrozarządzaniu.

Manifest stworzony przez Zespół Profengo

Poznaj nasz zespół: