Opinie uczestników szkoleń

Poznań – 04.04.2019

Szkolenie o pracy na wyłączności spełniło moje oczekiwania, dostarczyło mi mnóstwo praktycznej wiedzy, którą z całą pewnością wykorzystam w dalszej pracy. Polecam każdemu kto chciałby skorzystać z wiedzy doświadczonej osoby, która w dodatku potrafi ją przekazać w przystępny i życiowy sposób.
KAROLINA SŁOTWIŃSKA-LISIAK
Asystent pośrednika, Castle Nieruchomości
Polecam szkolenie „Praca pośrednika nieruchomości na wyłączności”, ponieważ porusza najważniejsze kwestie i istotne aspekty. Jako osoba, która już kilka ładnych lat pracuje na wyłącznościach odświeżyłam swoją wiedzę i ugruntowałam ją. Jako osoba, która chce budować biuro oparte na wyłącznościach cieszę się, że moi agenci mogą uczyć się tego co im mówię, również na szkoleniach zewnętrznych.
MONIKA GAWROŃSKA
Właściciel biura, Galeria Nieruchomości Sp. z o.o.
Polecam szkolenie prowadzone przez Marcina. Wiedza poparta praktyką i doświadczeniami. Zakres szkolenia bardzo ogólny ale świetnie sprawdzi się dla nowych osób w branży lub dla doświadczonych pośredników chcących odświeżyć wiedzę.
ADRIAN OLCZAK
Agent, Galeria Nieruchomości
Pan Marcin w sposób jasny i czytelny wyjaśnił dość zawiłe kwestie pozyskiwania ofert na wyłączność przez pryzmat konfliktu z klientem. Bardzo pomocne szkolenie, nawet dla pośredników z doświadczeniem.
MIROSŁAW BOCEK
Pośrednik, VanDer Haus Nieruchomości
Pozytywnie wszystko.
DAMIAN STERN
Pośrednik, AZ Nieruchomości
Prowadzący pomimo młodego wieku wie o czym mówi. Szybko, zwięźle i na temat. Fajnie, że dzieli się przykładami z życia wziętymi.
SANDRA WOJTYŁA
Pośrednik, VanDer Haus Nieruchomości
Ciekawe i przydatne informacje. Polecam szczególnie osobom, które dopiero zaczynają w branży. Dziękuję Panu Marcinowi za poświęcony czas i wiedzę.
KARYNA KONONENKO
Pośrednik i zarządca nieruchomości, Walicka-Kosmaczewska Nieruchomości
Czysty, jasny przekaz, nie było nudno ani za długo. Marcin otwarty, empatyczny a zarazem merytorycznie na 5+. Polecam Małgorzata z Castle Nieruchomości Poznań.
MAŁGORZATA NOWAK
Agent Nieruchomości, Castle Nieruchomości
Serdecznie polecam szkolenie Pana Marcina Festera. W sposób przystępny przedstawia wiedzę i motywuje do jej stosowania w praktyce.
GRACJAN JANKOWSKI
Właściciel, Doradcy Nieruchomości

Rzeszów – 06.03.2019

Szkolenie Pana Marcina pozwoliło mi rozwiać kilka kwestii związanych z nieruchomościami. Młody człowiek i dzięki temu kontakt jest o wiele lepszy.
KATARZYNA HOŁOTA
Specjalista ds. nieruchomości, Properti
Bardzo duża wiedza przekazana w sposób łatwy do zapamiętania. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne. Doskonała znajomość branży.
JOANNA TOCZEK
Golden Nieruchomości
Polecam szkolenie „Praca pośrednika nieruchomości na wyłączności”. Jest ono bardzo motywujące dla osób, które nie wierzą, że praca na wyłącznościach jest możliwa. Pozwala poznać wszystkie argumenty „za” tego rodzaju współpracy. Dzięki temu szkoleniu dowiadujemy się jak radzić sobie z własnymi wątpliwościami oraz oporami Klientów.
SYLWIA SKOWROŃSKA
Dobrze przygotowane szkolenie. Dużo wiedzy przekazanej w krótkim czasie. Zjawię się na następnym szkoleniu, a uzyskana wiedza przyda mi się w dalszej pracy i rozwoju firmy.
GRZEGORZ HNATYK
Manager, Royal Home
Bardzo fajne szkolenie, nikt na sali się nie nudził, odpowiedzi na wszelkie pytania zostały udzielone. Treści przekazane w prosty sposób by każdy mógł zrozumieć. Przyjazna atmosfera. Polecam.
AGNIESZKA SOPEL
Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości, Prosper Home
Bardzo merytoryczne i ciekawe szkolenie.
MARCIN BRONICKI
Specjalista ds. sprzedaży, Galicja Nieruchomości

Katowice – 05.03.2019

Wiedza zdobyta na szkoleniu z zakresu wyłączności poszerzyła moją znajomość tematu.
Pozwoliła pozbyć się obiekcji, co za tym idzie wpłynie na częstotliwość proponowania tej formy umowy.
Zdobyta wiedza uporządkowała informacje dotyczące tematyki wyłączności.
MONIKA OMELCZUK
Właściciel, Taurus Home
Prowadzący bardzo dobrze przygotowany do szkolenia, materiały w prezentacji były bardzo wartościowe i przejrzyste. Pan Marcin wykazuje się bardzo dużą kulturą osobistą i szacunkiem do uczestników i merytorycznie odpowiada na zadawane z sali pytania. Na pewno będę uczestniczyć w innych szkoleniach z jego udziałem.
ANNA ŁUSZKIEWICZ
Właściciel firmy, pośrednik w obrocie nieruchomościami, ADO Nieruchomości
Szkolenie przygotowane w sposób profesjonalny. Wiedza została przekazana w sposób umiejętny i ze zrozumieniem. Wiedza zdobyta na szkoleniu na pewno zostanie wykorzystana w codziennej pracy i wierzę w to, że przyniesie spodziewane efekty.
MAREK NOWODWORSKI
Starszy agent ds. nieruchomości, Nowodworski Etates
Szkolenie utwierdziło mnie w swoich przekonaniach, że moja dotychczasowa praca jest wykonywana dobrze. Podejście prowadzącego i (wyznawane) pokazane przez niego wartości były na wysokim poziomie, brak utartych schematów powodowały, iż szkolenie było bardzo wartościowe. Polecam i na pewno skorzystam z kolejnych szkoleń proponowanych przez Pana Marcina.
KATARZYNA
DOMNO Nieruchomości
Konkretny i jasny przekaz. Wiedza, którą przekazał Pan Marcin na pewno przyda mi się w życiu zawodowym. Dużo ciekawych nowości i porad.
ANNA CHOROŚCIN
Pośrednik, Veritas Nieruchomości
Szkolenie przeprowadzone przez osobę posiadającą dużą wiedzę praktyczną. Prowadzący potrafił w sposób bardzo dobry przekazać informacje dla słuchaczy.
JANUSZ KLISIAK
Pośrednik, Omega House
Szczere szkolenie o tym, żeby być szczerym na rynku nieruchomości. Nowe podejście do bycia pośrednikiem. Kto chce podejmować wyłączność powinien spróbować.
LESZEK CZURA
Właściciel, Veritas Nieruchomości
Pan Marcin w sposób bardzo przystępny przekazał swoją wiedzę. 
 Wiele przykładów bezpośrednio odnoszących do konkretnych sytuacji będzie bardzo przydatne w pracy.
MAŁGORZATA PIWKO-SŁUŻAŁEK
Właściciel, Omega House

Kraków – 13.02.2019

To szkolenie, poprzez zmianę funkcjonowania pośredników ma szansę przywrócić (pozwolić uwierzyć w ten zawód) wiarę. Taka forma działania jest jedynym wyjściem, aby rynek pośrednictwa mógł sprawne funkcjonować, a dzięki szkoleniu wiemy jak to osiągnąć.
Na szkoleniu – i to mnie bardzo ujęło – prowadzący zwracał uwagę na etykę tego zawodu, na profesjonalizację. W końcu mam nadzieję, że więcej pośredników to zrozumie i oprócz liczenia prowizji zainwestują w siebie, w jakość usług, będzie działać według zdrowych zasad, a wtedy wynagrodzenie samo przyjdzie.”Jakość pamięta się dłużej niż cenę”. Dzięki!
TOMASZ JOPEK
Pośrednik obrót/wynajem, Zet Invest
Serdecznie polecam szkolenie organizowane przez Marcina Festera, ze względu na duże zaangażowanie prowadzącego, jego wiedzę merytoryczną i umiejętność klarownego przekazania tej wiedzy. Odwołanie do własnego doświadczenia i konkretnych przykładów ułatwia zrozumienie i przyswojenie wiedzy, a rzeczowe i konkretne podejście sprawia, że szkolenie śledzi się z zaciekawieniem.
OLA
Agencja Bracia Sadurscy
Polecam szkolenie „Praca pośrednika nieruchomości na wyłączności” ze względu na bardzo dobre merytoryczne przygotowanie. Przekazanie wiedzy oraz programu szkolenia w zakładanym na to czasie. Konkretnie i na temat.
EDYTA FAJLHAUER
Pośrednik, Agencja Bracia Sadurscy
Rekomenduję zarówno szkolenie, w którym uczestniczyłem dotyczące umów na wyłączność, jak również samego prowadzącego ze względu na formę i sposób przekazu wiedzy. W przypadku pojawienia się w ofercie innych szkoleń będę rozważał uczestnictwo swoje jak i moich pracowników.
GRZEGORZ PAWLIK
Właściciel, Optimal Investment
Polecam szkolenie prowadzone przez p. Marcina Festera. Bardzo dobre przygotowanie pod względem merytorycznym. Krótko, zwięźle i na temat.
DIMA HRYCYSZYN
Agent nieruchomości, Bracia Sadurscy
Szkolenie prowadzone przez Pana Marcina było na temat, treściwe i rzeczowe. Wizerunek własny poprawny. Ma wiedzę i doświadczenie w temacie. Więcej uśmiechu i luzu w profesjonalizmie.
EWA MIGDAŁEK
Agent, Optima
Szkolenie przez prowadzącego było rzeczowe. Przekaz dość jasny. Polecam.
MACIEJ ROGOZIŃSKI
Właściciel, Optima
Rekomenduję szkolenia organizowane przez Marcin Fester Consulting. Szkolenie było bardzo konkretne. Otrzymałem dużo wiedzy, którą zastosuję w praktyce.
MICHAŁ NOWACKI
Agent nieruchomości, Agencja Bracia Sadurscy
Szkolenie godne polecenia. Sprawnie przeprowadzone. Konkretnie w temacie.
KATARZYNA KURLETO
Agent, Agencja Bracia Sadurscy
Szkolenie bardzo konkretne, poparte przykładami z życia zawodowego.
MONIKA SOSNOWSKA-RAJNER
Pośrednik, Agencja Bracia Sadurscy
Mnie przekonał, dzięki Panu Marcinowi „dam sobie szansę”. Wreszcie przekonywujące argumenty „za” a nie tylko „wyszukane domniemywania”. Sprawne, nienużące, optymalne w zakresie, czasie.
BEATA GRACZ-SAMBOR
Doradca ds. Nieruchomości, Agencja Bracia Sadurscy
Omówienie kluczowych argumentów pozwalających w prosty sposób namówić klienta do podpisania umowy na wyłączność. Argumenty zostały poparte przykładami, które można wdrożyć w codziennej pracy. Przypomnienie kwestii, które są kluczowe a niestety często pomijane w pracy pośrednika nieruchomości ze względu na rutynę. Szczerze polecam udział w tym szkoleniu innym pośrednikom nieruchomości.
ZIEMOWIT CYRA
Właściciel, Zet Invest

Wrocław – 12.02.2019

Szkolenie bardzo ciekawe, ponieważ sporo było w nim wiedzy praktycznej, przydatnej na codzień. Polecam zarówno początkującym jak i zaawansowanym agentom nieruchomości. WIedza zdobyta na tym szkoleniu pozwoli nam na nowo spojrzeć na tematykę sprzedaży na wyłączność.
JAKUB SKAŁBA
Prezes Zarządu, Gross Nieruchomości Sp. z o.o.
Szkolenie spełniło w pełni moje oczekiwania. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania informacji na wysokim poziomie. Doskonale przygotuje mnie do kontynuowania, podnoszenia kwalifikacji oraz rozwiązywania problemów. Dostępność materiałów oraz kontakt z prowadzącym szkolenie dodatkowo pomaga w rozwiązywaniu kolejnych problemów.
MATEUSZ PUTRA
Pośrednik nieruchomości, Gross Nieruchomości Sp. z o.o.
Profesjonalnie przygotowane szkolenie, mnóstwo przydatnej wiedzy. Przygotowanie merytoryczne prowadzącej na najwyższym poziomie. Miła atmosfera szkolenia.
ŁUKASZ KUŁAKOWSKI
Specjalista ds. Sprzedaży nieruchomości, Polskie Nieruchomości
Szkolenie zawierające wiedzę praktyczną przydatną w pracy pośrednika. Sposób prezentacji przejrzysty i uporządkowany. Wysoka kultura osobista prowadzącego.
ANNA
Ambit Sp. j.

Warszawa – 22.01.2019

Ciekawe szkolenie. Zostały poruszone tematy, z którymi spotykamy się w życiu codziennym jako pośrednicy. Ciekawe rozwiązania problemów i chęć pomocy oraz poprawy ogólnego wizerunku branży.
ROCH JAGIELIŃSKI
Doradca ds. Nieruchomości, RS Real Estate
Prowadzący nie boi się trudnych pytań. Poczucie humoru Pana Marcina Festera pozwala na szybsze wchłanianie nowo poznanej wiedzy. Merytorycznie pełen profesjonalizm.
PAULINA BOROWICZ
Pośrednik, Home Hunters
Komunikatywny, pozytywnie nastawiony do współpracy z uczestnikami szkolenia. Przekazuje informacje niezbędne w zakresie podstawowej wiedzy dla osoby zaczynającej pracę w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami.
MARTYNA DONAKIEWICZ
Dział marketingu i reklamy, 4 Ściany nieruchomości
Bardzo zwięzłe i konkretne omówienie tematu szkoleń, oparte na własnym doświadczeniu prowadzącego. Szczerość i bezpośredniość, a także umiejętność przekazania rozwiązań, rad. Szkolenie okazało się wartościowe i pomocne nawet dla poświadczonego pośrednika.
KATARZYNA CIUPAK
Pośredniczka/właścicielka biura, Infinity Home
Dobry punkt widzenia prowadzącego na rynek nieruchomości. Pełna zgoda, szczerość, zasady i wartość dla ludzi. Dzięki za motywację do działania. Polecam.
MARCIN TRETER
Pośrednik w obrocie nieruchomościami, RS Real Estate

Warszawa – 11.12.2018

Największą wartością dodaną ze szkolenia jest poczucie dobrze wykorzystanego czasu. Szkolenie przeprowadzone przez Pana Marcina Festera było kompletne, odnosiło się do wszystkich aspektów związanych z pracą pośrednika przy ofertach na zasadach wyłączności. Sposób komunikacji prosty i jasny a informacje pełne i rzetelne. Chętnie skorzystam z kolejnych szkoleń prowadzonych przez Pana Marcina. Polecam wszystkim, którzy chcą poszerzyć zakres swojej wiedzy i umiejętności.
KATARZYNA GAWRYŚ
Pośrednik nieruchomości, Infinity Home
Dobre przygotowanie merytoryczne prowadzącego poparte doświadczeniem w branży. Szczerość i otwartość prowadzącego. Dobry kontakt z uczestnikami oraz zachęcanie do aktywnego udziału w szkoleniu. Przejrzystość slajdów. Dobrze rozplanowany czas szkolenia. Jasność i przejrzystość poruszonych tematów oraz konsekwencja w realizacji harmonogramu szkolenia. (Nie było przepytywania i „gier” jak w szkole)
MONIKA SZCZEPAŃSKA
Specjalista ds. nieruchomości, Sprawdzone Nieruchomości PL
Polecam szkolenie organizowane przez Marcin Fester Consulting ze względu na bardzo przydatną wiedzę dotyczącą budowania relacji z klientem Sprzedającym. Prowadzący przekazał ciekawe informacje oparte na własnym doświadczeniu z pracy w nieruchomościach. Szkolenie pomaga zmienić nastawienie do sprzedaży nieruchomości i wzmocnić umiejętności rozmowy z Klientem.
KATARZYNA CIUPAK
Pośrednik nieruchomości / właścicielka biura, Infinity Home
Szkolenie ciekawe, dużo praktycznych informacji, duża wiedza i doświadczenie prowadzącego, miła atmosfera i bezpośredni kontakt z prowadzącym. Czas szkolenia zgodny z planem, możliwość zadawania pytań w trakcie szkolenia.
ALICJA ŁASZCZ
Właścicielka biura nieruchomości, A6 Nieruchomości
Profesjonalne, merytoryczne szkolenie. Przekaz był jasny i komunikatywny. Na pewno skorzystam jeszcze z innych szkoleń.
DOROTA ROZWADOWSKA
Pośrednik w obrocie nieruchomościami, AXTON Nieruchomości
Prowadzący znający z autopsji temat i dobrze przygotowany merytorycznie. Mówi trochę za szybko ale wyraźnie.
AGNIESZKA SABBAGH
Doradca ds. nieruchomości, AXTON Nieruchomości
Bardzo dobry kontakt z grupą. Klarowne przekazywanie wiedzy. Przemyślane slajdy, bardzo pomocne w notatkach. Bez trudu utrzymałem skupienie podczas szkolenia.
KONRAD ZAŁĘSKI
Specjalista ds. nieruchomości, Sprawdzone Nieruchomości PL
Pobierz darmowy ebook:
Wystąpienia publiczne
w 3 krokach

Aby otrzymać darmowego ebooka podaj poniżej swoje imię oraz adres mailowy:

Politykę prywatności znajdziesz tutaj.