Kariera

Dołącz do nas i twórz skuteczne kursy online!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

Customer Success Specialist

Lubisz kontakt z klientami i chcesz łączyć pracę z rozwojem zawodowym? Korzystałeś kiedyś z kursu online oraz wiesz jak działa sklep internetowy?

Jeśli tak to dołącz do nas jako: Customer Success Specialist

W Profengo wierzymy, że rozwój umiejętności zmienia życie. Zawodowe i prywatne. A przy tym zdobywanie wiedzy może być szybkie, skuteczne i co najważniejsze – przyjemne! Wykorzystujemy internet i technologię, aby każdy na świecie miał równy dostęp do możliwości rozwoju. Sprawiamy, że wiedza dostępna jest na wyciągnięcie ręki. Dostarczamy szybkie i konkretne kursy online, które gwarantują efekty.

Aktualnie działamy na rynku polskim i rozwijamy obszar kursów zarządzania projektami IT. Cel strategiczny na przyszły rok to wejście na rynek międzynarodowy.

Twoimi zadaniami będą:

  • wdrożenie i wsparcie uczestników kursów online,
  • współtworzenie marki Profengo,
  • obsługa klientów zainteresowanych zakupem kursów (mailowa, w social media, telefoniczna)
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych,
  • wsparcie przy tworzeniu webinarów i kursów online,
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych i wysyłanie ich do klientów,
  • rozwijanie platformy zbudowanej za pomocą WordPress.

Przede wszystkim szukamy osoby, której głównym celem będzie rozwój Profengo. Tak też ułożony jest plan rozwojowy i finansowy – zaczynasz od prostej obsługi zamówień, a do końca roku możesz zarządzać tym biznesem.

Zasada jest jedna – jeśli firma lepiej zarabia to i jej zespół zarabia więcej.

Nasze wymagania na to stanowisko:

  • chęć rozwoju własnych umiejętności i poszerzania wiedzy
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • podstawowa wiedza o sprzedaży internetowej i płatnej reklamie
  • swoboda w pisaniu (nie musisz być copywriterem)
  • doskonałą znajomość Google Workspace
  • dobrą znajomość Trello
  • obsługa stron WordPress
  • samodzielność i wysoki poziom odpowiedzialności
  • doskonałe zarządzanie własnym czasem i priorytetami

W zamian otrzymasz:

  • wynagrodzenie podstawowe – 3000 – 4000 zł na rękę na start
  • premie zależne od obrotu firmy
  • bonusy od sprzedaży, którym pomożesz się zadziać (proces jest automatyczny, ale czasami klientowi trzeba lekko pomóc podjąć decyzję)
  • możliwość pracy zdalnej w 100%
  • elastyczny czas pracy – liczy się efekt a nie czas spędzony przed komputerem
  • szkolenia zewnętrzne w godzinach pracy
  • dostęp do wszystkich kursów i materiałów szkoleniowych Profengo
  • sprzęt firmy Apple, także do użytku prywatnego (lub Windows jeśli preferujesz)

Każdy z zespołu ma także możliwość rozwoju w zakresie:

  • sprzedaży internetowej
  • reklamy na Facebook’u i Google Ads
  • copywritingu
  • zarządzania projektami IT
  • analizy biznesowej
  • prowadzenia biznesu
  • wystąpień publicznych
  • sprzedaży bezpośredniej
  • prowadzenia szkoleń

Wybór tematyki zależy od Ciebie i od Twoich predyspozycji. Jedno jest pewne – dla nas najważniejszy jest rozwój, a nie ślepe wykonywanie swoich obowiązków.

Jeśli uważasz, że ta rola jest dla Ciebie to aplikuj do nas.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Wysyłasz nam swoje CV
  2. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami i umawiamy na rozmowę.
  3. Pierwsza rozmowa – ok. 30 minut rozmowy o Tobie i o nas.
  4. Druga rozmowa – ok. godziny weryfikacji Twojej wiedzy i umiejętności.
  5. Podpisanie umowy.
  6. Wdrożenie i szkolenia wprowadzające.

Nie czekaj, prześlij swoje CV już dziś!