Jak szybko i skutecznie zbudować karierę?

Dzięki autorskiemu modelowi SWIFT CAREER™

Budowanie kariery wcale nie zajmuje wiele lat - to MIT!

Zacznij od rozwoju pierwszego filaru i dołącz do 25-dniowego wyzwania sprzedażowego:

Model SWIFT Career™

Opracowałem ten model na podstawie doświadczeń związanych z budowaniem kariery zawodowej. Zacząłem w 2016 roku od pracy na magazynie, potem zostałem agentem nieruchomości, a 4 lata później dyrektorem Działu Szkoleń. Porównywałem to z innymi osobami, które równie szybko osiągnęły zawodowy sukces.

Na podstawie obserwacji i analiz stworzyłem autorski model SWIFT Career™.

Zaczynasz od 5 filaru, czyli sprzedaży, a następnie przechodzisz do kolejnych etapów, które w efekcie pozwolą Ci zbudować karierę od zera w 3-4 lata.

Model jest uniwersalny, tzn. nie wiąże się z żadną branżą, ani zawodem. Dzięki niemu zbudujesz umiejętności i mindset, który zagwarantuje Ci sukces na każdym stanowisku.

Filary SWIFT Career™

Filar 5 – SPRZEDAŻ

Pierwszym elementem modelu są umiejętności sprzedażowe, które wykorzystasz zarówno w handlu jak i każdej innej dziedzinie życia.

Uczysz się jak działają ludzie, jak podejmują decyzje i jak na nie wpływać.

Daje to solidną dawkę wiedzy o użytecznej psychologii człowieka.

Filar 4 – WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

Wykorzystaj wiedzę o wystąpieniach publicznych na scenie i poza nią. Wszędzie tam, gdzie przemawiasz do innych buduj swój autorytet i profesjonalny wizerunek.

To także lekcja przekazywania swoich pomysłów innym. W połączeniu ze sprzedażą tworzy mieszankę wybuchową, która przekona do Ciebie każdego.

Przy okazji to umiejętność, którą posiada niewiele osób, a większość boi się występowania publicznego. Wykorzystaj to!

Filar 3 – UMIEJĘTNOŚCI SZKOLENIOWE

Nie musisz być trenerem ani nauczycielem, aby uczyć innych. Wykorzystaj to w swojej karierze, aby przekazywać swoją wiedzę innym, a tym samym sprawniej delegować pracę.

Ten filar wzmocni także Twoją wartość na rynku pracy oraz otworzy ścieżkę do awansów, ponieważ będziesz potrafił wyszkolić nową osobę na swoje miejsce, gdy pójdziesz dalej.

Filar 2 – SPRZEDAŻ EFEKTÓW ZAMIAST CZASU PRACY

Kluczem do szybkiego zwiększenia zarobków jest zrozumienie, że firma płaci Ci za wartość, którą wnosisz swoją pracą. Nie musisz pracować więcej godzin, ani nawet ciężej, aby zarabiać więcej.

Wystarczy, że zastanowisz się ile warta jest Twoja praca i jak możesz tą wartość podnieść. Im więcej dzięki Tobie zarabia firma, tym więcej możesz zarabiać.

Pomyśl o usprawnieniach, które potrafisz przygotować i wdrożyć. Zbuduj także odpowiedni biznesowy mindset. Wyjdź z myślenia w kategorii pracownika. Myśl jak właściciel firmy!

Filar 1 – WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

Ścieżki są dwie – wszechstronność lub specjalizacja. Pierwsza ścieżka jest szybka i bardziej elastyczna. Specjalizacja wymaga lat nauki i zbierania doświadczeń. Wybór należy do Ciebie.

Większość ludzi sukcesu, które poznałem postawiło na wszechstronność. Znają podstawy większości dziedzin, bo tego wymaga prowadzenie biznesu i praca na wyższych stanowiskach.

Pamiętaj też o ciągłym rozwoju w różnych obszarach.

Od czego zacząć?

Zacznijmy od pierwszego filaru – SPRZEDAŻY.

Skorzystaj z 25-dniowego wyzwania sprzedażowego i zbuduj podstawy do dalszego rozwoju.

Cena standardowa 1199 zł

Aktualnie: 97 zł

Podejmij 25-dniowe wyzwanie. Zobacz, czego się nauczysz:

Dzień 1: Przekonania i nastawienie w sprzedaży
Pokażę Ci jak Twoje nastawienie wpływa na wyniki sprzedażowe, a także jak pracować nad swoimi przekonaniami, aby Cię nie ograniczały, lecz rozwijały. To najistotniejszy element, bo bez tego żadna technika sprzedażowa Ci nie pomoże.

Dzień 2: Jak klienci kupują i co wpływa na ich decyzje zakupowe?
Nauczę Cię jak funkcjonują klienci i co motywuje ich do zakupu. Dzięki temu będziesz potrafił wpłynąć na ich zachowania, emocje i decyzje.

Dzień 3: Metaprogramy w sprzedaży
Pokażę Ci metaprogramy, dzięki którym zrozumiesz na co zwracają uwagę Twoi klienci. Będziesz w stanie dopasować do nich odpowiednie argumenty sprzedażowe, które wpłyną na ich emocje i uderzą w podświadomość.

Dzień 4: Motywacja i wyznaczanie celów w sprzedaży
Nauczę Cię planować własną sprzedaż oraz motywować się dzięki wyznaczaniu właściwych celów. Dzięki temu utrzymasz odpowiedni poziom zaangażowania i będziesz osiągał szybko coraz to lepsze efekty.

Dzień 5: Modele rozmów sprzedażowych
Zaprezentuję Ci 5-etapowy model sprzedaży, a także pokażę podobieństwa i różnice między najważniejszymi szkołami sprzedaży. Zyskasz porównanie, dzięki któremu dopasujesz model sprzedaży pod swoje preferencje.

Dzień 6: Budowanie relacji, zaufania i autorytetu
Nauczę Cię kilku technik, które pozwolą Ci łatwo i szybko budować relację z każdym klientem, a także dzięki którym zbudujesz zaufanie i autorytet, co ułatwi Ci dalszą pracę.

Dzień 7: Mowa ciała sprzedawcy, a efekty
Pokażę Ci na co zwracają uwagę klienci, co pomaga, a co przeszkadza im w mowie ciała sprzedawców. Opowiem Ci wręcz o każdym elemencie, od stóp do głów.

Dzień 8: Budowanie raportu z klientem
Nauczę Cię jak dopasować się do każdego klienta na poziomie werbalnym i niewerbalnym. Im więcej podobieństw między Wami będzie, tym łatwiej będzie Ci zdobyć jego zaufanie i dzięki temu sprzedać.

Dzień 9: Typologia klientów
Opiszę Ci 4 typy klientów w oparciu o kolory osobowości. Zaczniesz je rozpoznawać, będziesz wiedział co należy przy nich robić, a czego nie. Dotrzesz w ten sposób do każdej osoby, jaką spotkasz.

Dzień 10: Wprowadzenie do analizy potrzeb klienta
Pokażę Ci jak analiza potrzeb wpływa na sprzedaż i na co warto zwrócić uwagę. Dzięki temu odróżnisz potrzeby ukryte od jawnych i dotrzesz do tych, które umożliwią Ci sprzedaż.

Dzień 11: Poznaj potrzeby swojego klienta
Nauczę Cię sprawdzonych technik analizowania potrzeb klienta. Poznasz techniki aktywnego słuchania oraz sekwencje zadawania pytań w określony sposób, aby zachęcić klienta do opowiadania o swoich problemach.

Dzień 12: Język korzyści – fundament sprzedaży
Cecha-zaleta-korzyść, niby łatwa metoda, ale 90% sprzedawców nie potrafi jej stosować. Pokażę Ci jakie robią błędy i jak możesz poprawnie używać tej techniki.

Dzień 13: Wielopoziomowe budowanie produktu
Zbudujesz argumenty sprzedażowe dla swojego produktu w oparciu o kilka poziomów. Dzięki temu dotrzesz do każdej osoby, bo skierujesz je w różnorodne potrzeby wynikające z natury człowieka.

Dzień 14: Reguły wpływu społecznego
Poznasz reguły, którymi kieruje się każdy z nas. Nie tylko przy zakupie. Także w życiu codziennym. Pokażę Ci jak działa sprzedaż, marketing i perswazja.

Dzień 15: Podstawy negocjacji w sprzedaży
Nauczę Cię negocjować cenę produktu i warunki, abyś dzięki tej samej grupie odbiorców mógł zarabiać więcej. Po prostu zaczniesz sprzedawać drożej, bez udzielania zbędnych rabatów.

Dzień 16: Schematy pracy z obiekcjami
Otrzymasz ode mnie sprawdzony i działający schemat pracy z obiekcjami. Dzięki temu w prostych kilku krokach poradzisz sobie z dowolną obiekcją, dotyczącą ceny, warunków czy działania produktu.

Dzień 17: Wyprzedzanie obiekcji
Pokażę Ci także jak możesz wyprzedzać obiekcje, czyli jak sprawić, aby nie pojawiły się podczas rozmów sprzedażowych.

Dzień 18: Zamykanie sprzedaży
Tutaj tracimy najwięcej klientów. Każda dobra rozmowa sprzedażowa musi zakończyć się domknięciem. Dam Ci gotowe techniki. I te proste i bardziej zaawansowane.

Dzień 19: Trudne sytuacje w sprzedaży
Nauczę Cię pracować z tzw. “trudnym klientem”. Zobaczysz dlaczego mogą to być Twoi najlepsi klienci.

Dzień 20: Podstawy lingwistyki sprzedaży
Wskażę Ci słowa, które należy wyrzucić ze swojego słownika sprzedawcy oraz czym je zastąpić. Efekty zobaczysz od razu.

Dzień 21: Jak pozyskać klienta przez telefon?
Nikt nie lubi rozmawiać przez telefon. Pokażę Ci jak to zrobić szybko i skutecznie.

Dzień 22: Popularne gry sprzedażowe klientów
Nie tylko sprzedawcy używają perswazji. Klienci również. Musisz umieć sobie z tym poradzić. Dostaniesz gotowe schematy postępowania dla popularnych gier.

Dzień 23: Utwierdzanie w decyzji
To, że klient kupił to za mało. Spraw, by został Twoim lojalnym klientem, polecał Cię znajomym, a także wracał po więcej.

Dzień 24: Cross-sale
Pokażę Ci jak dzięki cross-sale, downsell i upsell możesz sprzedawać więcej. Gdy klient ma “otwarty portfel” to możesz łatwo zwiększyć swoje zyski.

Dzień 25: Kluczowe umiejętności sprzedawcy
Zakończymy kurs listą umiejętności, które warto dalej rozwijać, aby odnosić kolejne sukcesy w sprzedaży.

Coś więcej o mnie

Jestem trenerem sprzedaży, a także dyrektorem Działu Szkoleń w jednej z największych agencji nieruchomości w Polsce. Na co dzień szkolę handlowców oraz układam programy wdrożeniowe.

Jestem także akredytowanym trenerem i mówcą Brian Tracy International – międzynarodowej organizacji szkoleniowej. Dzięki temu masz gwarancję, że jakość merytoryczna będzie na najwyższym poziomie!

Mimo wszystkich tytułów jestem przede wszystkim praktykiem. Od ponad 5 lat jestem związany ze sprzedażą, szkoleniami oraz prowadzeniem własnego biznesu.

Co mówią o mnie uczestnicy szkoleń?

Prowadzący nie boi się trudnych pytań. Poczucie humoru Pana Marcina Festera pozwala na szybsze wchłanianie nowo poznanej wiedzy. Merytorycznie pełen profesjonalizm.
PAULINA BOROWICZ
Agent nieruchomości, Home Hunters
(...) Odwołanie do własnego doświadczenia i konkretnych przykładów ułatwia zrozumienie i przyswojenie wiedzy, a rzeczowe i konkretne podejście sprawia, że szkolenie śledzi się z zaciekawieniem.
OLA
Agencja Bracia Sadurscy
Szkolenie bardzo ciekawe, ponieważ sporo było w nim wiedzy praktycznej, przydatnej na codzień. (...)
JAKUB SKAŁBA
Prezes Zarządu, Gross Nieruchomości Sp. z o.o.
Szkolenie bardzo konkretne, poparte przykładami z życia zawodowego.
MONIKA SOSNOWSKA-RAJNER
Agent nieruchomości, Agencja Bracia Sadurscy
Konkretny i jasny przekaz. Wiedza, którą przekazał Pan Marcin na pewno przyda mi się w życiu zawodowym. Dużo ciekawych nowości i porad.
ANNA CHOROŚCIN
Agent nieruchomości, Veritas Nieruchomości
Prowadzący pomimo młodego wieku wie o czym mówi. Szybko, zwięźle i na temat. Fajnie, że dzieli się przykładami z życia wziętymi.
SANDRA WOJTYŁA
Agent nieruchomości, VanDer Haus Nieruchomości

Dołączasz?

Kliknij w link poniżej i do zobaczenia w wyzwaniu!