Scrum w praktyce

Status kursu
NIE DOŁĄCZONO
Cena
299,00 zł
Dołącz teraz

SCRUM W PRAKTYCE

Scrum to jedna z najpopularniejszych metodyk zarządzania projektami, szczególnie w branży IT. Jest to też jedna z najbardziej wymaganych metodologii na rynku pracy. W połowie ofert pracy jako PM w branży IT jest to wymóg konieczny. Mając znajomość Scruma staniesz się zdecydowanie lepszym kandydatem w porównaniu do osób, które tej znajomości nie mają.

DLA KOGO?

  • Dla tych, którzy chcą rozpocząć pracę jako Project Manager
  • Dla dla osób chcących poznać metodologię Scrum i zastosować je w swoim biznesie
  • Dla tych, którzy chcą pogłębić i usystematyzować wiedzę

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Po ukończeniu kursu będziesz rozumiał(a) założenia metodyki Scrum i będziesz wiedział(a) jak działa ona w praktyce, jakie są role w zespole i podział obowiązków. Będziesz potrafił(a) zorganizować i poprowadzić spotkania scrumowe, stworzyć i aktulizować Product Backlog. Nauczysz się wykorzystywać narzędzia i techniki Scrum do zarządzania projektem i efektywnie współpracować z zespołem projektowym i interesariuszami, aby osiągnąć cele projektu.

CO ZYSKUJESZ?

Co zyskujesz decydując się na nasz kurs Scrum w praktyce?

Wiedza i praktyczne wskazówki

Kurs prowadzony jest przez osobę, która na codzień stosuje metodykę Scrum. W naszym kursie kładziemy duży nacisk na praktyczne aspekty wykorzystania metodyki Scrum, abyś mógł/mogła wdrożyć swoją wiedzę w życie zawodowe. Dostaniesz praktyczne rady z doświadczenia w pracy z zespołem programistów. A to wszystko w przystępnej i zrozumiałej formie. 

Certyfikat

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat (w języku polskim i angielskim), który będzie świetnym dodatkiem do Twojego CV lub LinkedIn, potwierdzającym Twoje umiejętności. Już na starcie wyprzedzisz konkurentów, którzy nie mają znajomości Scruma.

Dożywotni dostęp do materiałów

Otrzymasz także dożywotni dostęp do materiałów szkoleniowych, dzięki czemu będziesz mógł/mogła powtórzyć materiał w dowolnym momencie w przyszłości, np. w początkowym okresie pracy na nowym stanowisku.