Public Speaking STARTER

Pozbądź się tremy, przygotuj wystąpienie i przeprowadź je! Trzy kroki do prezentowania przed publicznością.

Kurs zawiera:

399 zł

97 zł

Status
Nie zapisałeś się
Cena:
97 zł
Dostęp do szkolenia:

Opis kursu

Public Speaking STARTER to kurs, który w krótkim czasie nauczy Cię prezentować przed publicznością. Nie ma znaczenia jak dużą, na jaki temat oraz w jakich okolicznościach. Nauczysz się uniwersalnych metod, które sprawdzą się zarówno przy biznesowych wystąpieniach jak i podczas studiów czy pracy zawodowej.

Cała wiedza została podzielona na trzy kroki. Aby zacząć prezentować należy: pozbyć się tremy, przygotować wystąpienie oraz przeprowadzić je. W tym kursie poznasz techniki, które pozwolą Ci przejść przez wszystkie trzy etapy oraz dowiesz się jak możesz je dalej rozwijać. Jeśli szukasz szkolenia, które uporządkuje wszystkie informacje związane z tą tematyką oraz zorganizuje Twoją dalszą naukę to trafiłeś idealnie. Dzięki niemu postawisz pierwsze kroki na swojej drodze do sceny.

Microlearning
Dzięki wykorzystaniu techniki microlearningu możesz szybko i efektywnie zdobyć wiedzę niezbędną do występowania przed dowolną publicznością oraz z każdej okazji. Całe szkolenie trwa nieco ponad dwie godziny, a lekcje są bardzo krótkie i treściwe. Po zakupie możesz je zatem obejrzeć całe i od razu wdrożyć nową wiedzę w życie.

Projektując ten kurs zastanawialiśmy się nad tym, dlaczego szkolenia online, które kupujemy nie dają oczekiwanych efektów. Doszliśmy do wniosku, że większości z nich nie mamy czasu obejrzeć w całości. Jeśli jednak trafiło się jakieś krótkie szkolenie, które dotyczyło wybranego zagadnienia, oglądamy je od razu po zakupie i możemy zobaczyć efekty od razu! Dlatego właśnie prezentujemy Ci ten kurs wystąpień publicznych, bo doskonale rozumiemy jak mało mamy czasu w obecnych czasach.

Dla kogo ten kurs?
Nie ma znaczenia czy masz jakiekolwiek doświadczenie w wystąpieniach publicznych. Ogromną zaletą tego kursu jest to, że jego autor nie ma jeszcze kilkunastu czy kilkudziesięciu lat doświadczenia. STOP, czy to zaleta czy wada? Otóż to pierwsze i już Ci wyjaśniamy dlaczego. Jeśli wiedzę przekazuje doświadczony mówca, który zjadł zęby na scenie to niestety nie zawsze powie Ci jak wyglądały jego początki, bo po prostu nie pamięta wszystkich detali. Nasz trener jednak dopiero kilka lat temu stawiał pierwsze kroki w prezentacjach, dzięki czemu pamięta, co musiał zrobić, aby pozbyć się tremy i zacząć wychodzić przed widownię.

Dedykujemy go wszystkim osobom, które z jakiegokolwiek powodu chcą nauczyć się występowania. Naszemu trenerowi umożliwił on start kariery zawodowej, a obecnie prowadzi on własną firmę szkoleniową oraz współpracuje z najlepszym biurem nieruchomości w Polsce jako dyrektor Działu Szkoleń, a wcześniej jako trener wewnętrzny. Wie zatem co mówię i wie jak do tego doszedł.

Dlaczego ten kurs i dlaczego taki krótki?
Otrzymasz od nas nieco ponad dwugodzinny kurs wideo, ale za to wypełniony konkretnymi przykładami i historiami, które ułatwią Ci przyswajanie treści. Nie zaczniemy od historii prezentacji publicznych czy słownikowego definiowania wszystkich pojęć. Ma być krótko i konkretnie, zgodnie z dewizą trenera, który wyznaje zasadę, że jeśli może Cię czegoś nauczyć w ciągu tak krótkiego czasu to to zrobi, zamiast zbędnego przeciągania i sztucznego wydłużania kursów.

Jeśli jednak szukasz długiego szkolenia i to za nie jesteś w stanie zapłacić – przykro nam, źle trafiłeś. Tutaj znajdziesz tylko i wyłącznie konkrety i praktykę.

Czego się nauczysz?

 • jak pozbyć się tremy oraz zwalczyć jej objawy,
 • jak przygotować plan swojego wystąpienia,
 • jak stworzyć jego treść oraz prezentację,
 • jak trzymać się planu na scenie,
 • jak zacząć, przeprowadzić oraz zakończyć wystąpienie,
 • jak wykorzystać głos i mowę ciała,
 • jak wykorzystać narzędzia, które pomogą Ci podczas prezentowania,
 • jak angażować widownię do słuchania,
 • jak radzić sobie w trudnych sytuacjach,
 • jak odpowiadać na trudne pytania,
 • jakich błędów nie popełniać.

To wszystko i wiele więcej w Public Speaking STARTER. Pewnie zastanawiasz się jak w te dwie godziny to wszystko zmieściliśmy? To proste – znajdziesz tam wszystko co jest zbędne dla początkującej osoby. Jeśli opanujesz fundamenty to postawimy ściany, potem dach, a na końcu zadbamy o wykończenie. Od czegoś jednak trzeba zacząć!

Jeśli przeczytałeś opis to nie czekaj, kup i obejrzyj wszystkie materiały od razu! Nie odkładaj tego na później, bo teraz właśnie Twoja motywacja wewnętrzna działa najlepiej, pcha Cię do przodu i pozwala pochłaniać wiedzę w mgnieniu oka!

Do zobaczenia w pierwszej lekcji!

Zawartość kursu

Rozwiń wszystko
Jak opanować tremę?
Jak przygotować wystąpienie?
Jak przeprowadzić wystąpienie?
Co dalej?

Autor kursu

Marcin Fester

Trener, Przedsiębiorca, Prezes Zarządu MFC Group Sp. z o.o.

Trener umiejętności miękkich z ponad 6-letnim doświadczeniem, właściciel firmy szkoleniowej Profengo, dyrektor Działu Szkoleń w agencji nieruchomości zatrudniającej ponad 200 osób. Ukończył akredytacyjny kurs trenerski Master Class Business Trainer™ oraz kurs mówców Master Class Speakers Academy™, zorganizowane przez Brian Tracy International. Zdobył dzięki temu wiele cennych doświadczeń od najlepszych szkoleniowców i mówców w Polsce. Dzięki temu masz pewność, że wiedza, którą przekazuje oraz sposób w jaki to robi jest na najwyższym, światowym poziomie.

Opinie uczestników

0
Rated 0 out of 5
0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 ocen)
5 0%
4 0%
3 0%
2 0%
10%

Aby dodać opinię, musisz być uczestnikiem tego kursu.

Pobierz darmowy ebook:
Wystąpienia publiczne
w 3 krokach

Aby otrzymać darmowego ebooka podaj poniżej swoje imię oraz adres mailowy:

Politykę prywatności znajdziesz tutaj.

Opinie uczestników szkolenia

Ten kurs nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją doda.