Project Management Starter

Status kursu
NIE DOŁĄCZONO
Cena
599,00 zł
Dołącz teraz

PM STARTER

Kurs skupia się na praktycznych aspektach zarządzania projektami, a nie tylko na teorii. Dzięki temu, po ukończeniu będziesz miał(a) niezbędne narzędzia do rozpoczęcia pracy jako Project Manager w IT. Nie potrzebujesz do tego doświadczenia w branży czy znajomości programowania.

DLA KOGO?

  • Dla tych, którzy chcą znaleźć pracę w nowym zawodzie
  • Dla osób chcących się przebranżowić
  • Dla Project Managerów i asystentów, którzy chcą pogłębić, utrwalić i usystematyzować wiedzę 
  • Dla osób na początku kariery zawodowej
  • Dla osób ceniących sobie elastyczność i możliwość pracy zdalnej 

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Po ukończeniu kursu PM Starter będziesz posiadał(a) wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania projektami. Będziesz potrafił(a) odróżnić projekt od operacji, wymienić cechy wspólne projektów, zdefiniować rolę Project Managera oraz innych osób biorących udział w projekcie. Poznasz również najważniejsze metody i metodologie zarządzania projektami (Waterfall, Agile, Scrum, Kanban) oraz nauczysz się doboru odpowiednich narzędzi w zależności od potrzeb projektowych.

Przeprowadzimy Cię krok po kroku

Przejdziesz przez cały cykl życia projektu – od inicjacji, poprzez planowanie, realizację, monitorowanie i kontrolę aż po zamknięcie projektu – poznasz szczegółowo wszystkie jego etapy. Dzięki temu będziesz w stanie samodzielnie poprowadzić projekt.

18 praktycznych ćwiczeń

Uzyskasz całą konieczną wiedzę do rozpoczęcia pracy na stanowisku Project Managera w branży IT. Dzięki 18 praktycznym ćwiczeniom, które będą sprawdzane przez trenera, będziesz miał(a) okazję nauczyć się zarządzania projektami IT od podstaw i zdobyć doświadczenie w prowadzeniu projektów.

CO ZYSKUJESZ?

Co zyskasz oprócz potężnej dawki wiedzy i umiejętności?

Certyfikat

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat (w języku polskim i angielskim), który świetnie zaprezentuje się w Twoim CV lub LinkedIn i pokaże Twojemu przyszłemu pracodawcy Twoje zaangażowanie w samorozwój i zdobywanie kompetencji w kluczowej dla wielu firm dziedzinie.

Dożywotni dostęp do materiałów

Otrzymasz także dożywotni dostęp do materiałów szkoleniowych. Dzięki temu będziesz mógł/mogła wrócić do treści kursu w dowolnym momencie w przyszłości i powtórzyć potrzebne zagadnienia. To cenna inwestycja w Twój rozwój zawodowy!

Zawartość kursu

Szybkie wprowadzenie do zarządzania projektami
Podejścia i metody zarządzania projektami
Cykl życia projektu
Etap 1 - Inicjacja projektu
Etap 2 - Planowanie projektu
Etap 3 - Realizacja projektu
Etap 4 - Monitorowanie i kontrola
Etap 5 - Zamknięcie projektu
Praktyczne wykorzystanie wiedzy o zarządzaniu projektami​