PODEJMIJ WYZWANIE

Jak w niecałe 4h opanować Excela, który będzie wykonywał zadania za Ciebie oraz zwiększy Twoją wartość na rynku pracy

Bo w każdym biurze są zawsze dwie kategorie pracowników, zobacz jakie:

Cena regularna: 199 PLN

Teraz tylko: 47 PLN

3,5h materiałów wideo

To NIE jest kolejny, 20-godzinny kurs Excela. Nie każdy ma tyle czasu wolnego. Zebrałem najważniejsze funkcje i narzędzia, które poznasz w niecałe 4h i od razu zaczniesz je wykorzystywać w pracy.

Najnowsza wersja Excela

Kurs został nagrany w kwietniu 2022 na wersji Excel 365. Dzięki temu nauczysz się obsługi aktualnej wersji programu, a nie takiej sprzed kilku lat, której się już nie wykorzysuje.

Ćwiczenia utrwalające wiedzę

Po każdej części otrzymasz zestaw ćwiczeń do pobrania, które pozwolą Ci zdobyć praktyczne umiejętności. Musisz "przeklikać" program, aby się go nauczyć.

Certyfikat PL/ENG

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat, który potwierdzi Twoje umiejętności oraz to, że sam inwestujesz w swój rozwój.

Co będziesz w stanie zrobić po ukończeniu kursu
i jak możesz tę wiedzę wykorzystać w codziennej pracy?

AUTOMATYCZNA
analiza danych

niezależnie od wielkości bazy danych za pomocą autofiltra i podstawowych wskaźników istotnych dla biznesu

Formuły
(funkcje)

które policzą wszystko za Ciebie - od prostych działań matematycznych po zaawansowane formuły logiczne

FORMATOWANIE
WARUNKOWE

które zautomatyzuje analizę danych oznaczając odpowiednimi kolorami komórki spełniające określine warunki

FILTROWANIE
I SORTOWANIE

w szybki i automatyczny sposób, który pokaże zależności między danymi

WIZUALIZACJA DANYCH
NA WYKRESACH

aby zwiększyć przystępność Twoich analiz i ułatwić wyciąganie wniosków

PRACA NA WIELU ARKUSZACH

czyli jak analizować dane z różnych źródeł zachowując przy tym czytelność arkusza

Otrzymasz Certyfikat
w dwóch językach!

Po ukończeniu kursu otrzymasz także cenny certyfikat, który potwierdzi zdobyte przez Ciebie umiejętności.

Elektroniczny dokument przygotowany w dwóch językach – polskim i angielskim, ponieważ drugi język może przydać się przy rekrutacjach do korporacji.

Na certyfikacie Twój przyszły pracodawca znajdzie także wszystkie elementy, które zostały poruszone podczas kursu więc będzie się czym pochwalić 😉

Kurs online: Excel Starter

Wszystko, czego potrzebujesz,
aby opanować Excela w jeden wieczór:

Cena regularna: 199 PLN

Teraz tylko: 47 PLN

Excel Starter
Zawartość kursu online

1. Wprowadzenie do pracy w Excelu

2. Wprowadzanie danych

3. Format danych

4. Formatowanie komórek i tabel

5. Wyszukiwanie i zamiana danych

6. Autofiltr

7. Sortowanie danych

8. Formatowanie warunkowe

9. Wprowadzenie do formuł (funkcji)

10. Wizualizacja danych na wykresach

Kto pomoże Ci w opanowaniu Excela

Cześć, tu Marcin Fester

W pracy szybko zyskałem miano “gościa od Excela”, bo “potrafię w nim robić cuda” (a bynajmniej tak to nazywają inni ludzie). Excela wykorzystuję codziennie. Ale nie jako analityk czy data scientist, ale do ułatwiania sobie pracy. Uwielbiam automatyzować wszystko, czego nie muszę robić manualnie.

Excela używam do analizowania i planowania pracy działów, którymi zarządzam jako manager w agencji nieruchomości. A do analizowania jest kilka tysięcy ticketów od klientów, które spływają do ponad 20 osób w zespole. Ręcznie byłoby to zadanie na dłuuuugie godziny 😉

Jestem także project managerem i jednym z moich największych projektów, który aktualnie realizuję jest stworzenie systemu do zarządzania nieruchomościami. A dokładnie przygotowanie od podstaw nowego programu, a także migracja danych. Co to oznacza w praktyce?

Ponad 5000 adresów. Do każdego około 40 parametrów, które należy uporządkować, zmienić formaty, uzupełnić braki i przenieść w czystej formie do nowego systemu.

Bez Excela to praca na 3-4 miesiące. Z Excelem prace zakończyłem w tydzień. 16x szybciej 😉 I to właśnie magia Excela, za którą kocham ten program!

Oprócz pracy w agencji nieruchomości, prowadzę także własną firmę szkoleniową. Analizę wyników, kontrolę czy wszystko idzie zgodnie z planem oraz wskazywanie co należy poprawić robi za mnie Excel. Ja tylko wprowadzam liczby raz na dzień i patrzę na wskaźniki. Brzmi ciekawie nie?

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tej strony i po przejściu kursu podzielisz moją fascynację Excelem, bo mimo tego, że na pierwszy rzut oka wydaje się nudny i skomplikowany to praca w nim może być naprawdę ciekawa i przyjemna. Wrzucasz dane, ustawiasz kilka narzędzi i gotowe!

PS. Jest jeszcze jedna rzecz – nienawidzę teoriiJak coś nie ma zastosowania w praktyce to zapominam o tym, bo szkoda marnować czas na coś, co nie jest w stanie zarobić na siebie 😉

30-dniowa gwarancja rezultatów
albo zwrot pieniędzy

Jeśli dotarłeś do tego punktu i nadal się wahasz, to mam coś, co może Cię przekonać do dołączenia do kursu.

Nie chcę, aby strach przed tym, czy dobrze spożytkujesz ciężko zarobione pieniądze będzie wstrzymywał Cię przed skorzystaniem z wiedzy z tego kursu. Próbując uczyć się wszystkiego z YouTube czy innych materiałów porozrzucanych w sieci, nie zobaczysz szybko efektów, bo nie będziesz podążał procesem uczenia się i zwiększania stopnia trudności z każdym zadaniem. Mogą Ci także umknąć fundamenty, gdy przejdziesz od razu do bardziej zaawansowanych rzeczy.

Dlatego właśnie chciałbym zdjąć z Ciebie to ryzyko! Dam Ci 30-dniową gwarancję rezultatów. Otrzymasz dostęp do wszystkiego, co dla Ciebie przygotowałem, a jeśli w tym czasie stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, że niczego nowego się nie nauczyłeś, albo że Excel nie jest dla Ciebie, to zwrócę Ci całą wpłaconą kwotę.

Gwarantuję, że oglądając wszystkie materiały i wykonując ćwiczenia opanujesz najważniejsze funkcje i narzędzia Excela nawet w 1 wieczór. Ale masz na to aż 30 dni. Więc dołącz do kursu, a gdy będziesz miał wolny wieczór obejrzyj nagrania i wykonaj zadania. Rezultaty zobaczysz już po pierwszej lekcji.

Tak więc, nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do kursu już dziś! 

Kliknij w przycisk poniżej i do zobaczenia w pierwszej lekcji!

Cena regularna: 199 PLN

Teraz tylko: 47 PLN

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2022 | Profengo.com

Podaj swój adres email, aby przejść dalej: