PODEJMIJ WYZWANIE:

Opanuj Excela, który będzie wykonywał zadania za Ciebie oraz zwiększy Twoją wartość na rynku pracy

Zdobądź jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku!

Cena regularna: 199 PLN

Teraz tylko: 67 PLN

Czy znajomość Excela naprawdę jest taka ważna
i jak wpływa na naszą karierę?

Czy wiesz, że pierwszy kontakt z Excelem następuje już w podstawówce? Zobacz po prawej stronie czego uczą się dzieci w wieku 11-12 lat! Funkcje, formatowanie warunkowe, wykresy…

Później w liceum/technikum, a dalej na studiach uczymy się coraz bardziej skomplikowanych funkcji, których nazw często nie sposób sobie przypomnieć.

A jednak mimo tylu lat edukacji niewiele osób potrafi z niego korzystać w praktyce… 

Mam na myśli codzienną pracę zawodową i wykorzystywanie narzędzi, które oprócz kolorowania komórek, wstawiania obramowania i scalania komórek naprawdę przyspieszają naszą pracę i ułatwiają życie.

Dlaczego tak się dzieje?

Większość z nas widzi go jako sposób na zaliczenie zajęć. Bezmyślnie wykonujemy polecenia prowadzącego, aby jak najlepiej zaliczyć przedmiot i tyle…

I rozumiem to doskonale. Mamy do opanowania kilkanaście przedmiotów, więc Excel spada na drugi albo i trzeci plan. Szczególnie, że nie jest to jakoś wybitnie trudny przedmiot i często sami prowadzący nie przykładają do niego dużej uwagi.

Ale temat Excela lubi wracać tuż po studiach…

Znajomość Excela a zawodowa codzienność

Chyba każdy w obecnych czasach wpisuje w CV “Znajomość pakietu MS Office”.
(swoją drogą pojawia się też “Znajomość programu MS Office”, a przecież Office jest zestawem programów, a nie programem w samym sobie, więc już strzelamy sobie w kolano…)

Stało się to tak naturalne, że aż głupio nie podążać tym trendem. Ale pracodawcy wymagają już czegoś innego niż wykładowcy czy nauczyciele…

Tutaj należy wykazać się praktyczną wiedzą, czyli umiejętnością wykorzystania narzędzi i funkcji Excela do rozwiązywania biznesowych problemów, przygotowywania i analizowania danych (które już nie są tak pięknie podane jak na studiach) oraz do właściwego podejmowania decyzji (tutaj już nie będzie poprawek i trójek).

Ale wykorzystanie Excela w pracy to także odpowiednie przygotowanie tabel. Zarząd nie będzie jak nauczyciel starał się doszukać prawidłowych odpowiedzi. Albo je zobaczy od razu, albo odeśle Ci raport do poprawy.

Jakiego typu zadania w pracy zawodowej możesz spotkać?

To tylko przykładowe raporty, które powinieneś umieć przygotować w mgnieniu oka. W żadnym w nich nie liczysz niczego ręcznie! Po prostu wprowadzasz dane do tabeli i wykorzystujesz odpowiednie narzędzia, aby Excel wykonał za Ciebie całą pracę.

Co musisz umieć z Excela, aby nie ośmieszyć się przed szefem?

Ale spokojnie, Excela nie należy się bać. Mimo tego, że powyższe zadania mogą się wydawać trudne, czasochłonne i na pierwszy rzut oka dostarczenie takich raportów może wymagać masy godzin pracy to każde z nich jesteś w stanie przygotować w max godzinę.

I nawet nie musisz pamiętać wszystkich funkcji! Wujek Google zawsze Ci pomoże.

Ale musisz wiedzieć czego szukać. Musisz znać podstawy, rozumieć jak działa Excel i czego mniej więcej potrzebujesz, aby zrealizować zadanie.

Tutaj wychodzi na jaw teoretyczna i praktyczna znajomość Excela:

Teoretyczna wiedza: wiesz, że istnieje coś takiego jak funkcje (formuły), formatowanie warunkowe, filtrowanie i sortowanie. Ale nie wiesz jak tego użyć do rozwiązania powyższych problemów.

Praktyczna wiedza: wiesz, którego narzędzia należy użyć, ale jeśli nie pamiętasz konkretnej funkcji to sprawdzasz w internecie i rozwiązujesz zadanie w kilka minut.

Nam zależy na tej drugiej.

NIE MUSISZ BYĆ EKSPERTEM EXCELA i mieć każdej funkcji w małym paluszku. Masz rozumieć JAK działa Excel i jakie są jego główne narzędzia. I tego chciałbym Cię nauczyć i to w jeden wieczór!

Które funkcje Excela są najważniejsze w pracy i biznesie
i jak opanować je w 1 wieczór?

Opanowanie Excela w krótkim czasie polega przede wszystkim na wybraniu priorytetów. Musimy zacząć od tego, co naprawdę przydaje się w codziennej pracy, a dopiero potem uzupełniać wiedzę o kolejne elementy.

Bazując na swojej praktyce jako project manager oraz właściciel własnej firmy opracowałem 6 filarów,  które musi opanować każdy, kto chce sprawnie poruszać się w programie Excel i wykorzystywać jego funkcje, aby ułatwić sobie pracę, przyspieszyć ją, a nawet zautomatyzować.

AUTOMATYCZNA
analiza danych

niezależnie od wielkości bazy danych za pomocą autofiltra i podstawowych wskaźników istotnych dla biznesu

Formuły
(funkcje)

które policzą wszystko za Ciebie - od prostych działań matematycznych po zaawansowane formuły logiczne

FORMATOWANIE
WARUNKOWE

które zautomatyzuje analizę danych oznaczając odpowiednimi kolorami komórki spełniające określine warunki

FILTROWANIE
I SORTOWANIE

w szybki i automatyczny sposób, który pokaże zależności między danymi

WIZUALIZACJA DANYCH
NA WYKRESACH

aby zwiększyć przystępność Twoich analiz i ułatwić wyciąganie wniosków

PRACA NA WIELU ARKUSZACH

czyli jak analizować dane z różnych źródeł zachowując przy tym czytelność arkusza

Każdy z tych obszarów jest bardzo rozbudowany, ale znów musimy wybierać to, co ważne, a resztę zostawić inżynierom 😉

Tak więc, aby ułatwić Ci zdobycie wiedzy na temat tych 6 filarów, przygotowałem kurs online, w którym w ciągu niecałych 4h opanujesz najważniejsze funkcje i narzędzia Excela. Dodatkowo omawiam je na przykładach wziętych wprost z biznesu, a nie typowo szkolnych.

Aby dołączyć do kursu, wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej. A jeśli chcesz dokładnie wiedzieć co jest w środku, to kontynuuj czytanie.

Co będziesz w stanie zrobić po ukończeniu kursu
i jak możesz tę wiedzę wykorzystać w codziennej pracy?

Który kurs zapewni lepsze i szybsze rezultaty
czyli długie vs krótkie szkolenia

Największym wyzwaniem dla mnie było stworzenie krótkiego, ale treściwego kursu, który umożliwi Ci w max 4h opanowanie Excela. Musiałem wybrać tylko najważniejsze funkcje i narzędzia, które na co dzień wykorzystuję w swojej pracy i prowadząc własną firmę.

Dlaczego nie dłuższy kurs?

Nie jest sztuką zrobić długi kurs, podczas którego w kilkanaście albo kilkadziesiąt godzin przekaże się wszystko co tylko się wie o Excelu. 

Nie jest sztuką przeładować szkolenie treściami, które mimo swojej atrakcyjności nie będą przystępne dla uczestników.

Sztuką jest wybrać to co ważne i podać to w formie, które zapewni rezultaty.

A tym rezultatem będzie opanowanie najważniejszych funkcji Excela w 1 wieczór.

Wiedza + ćwiczenia, czyli co zrobić, aby nowe umiejętności zostały na dłużej​

Sama wiedza to jednak trochę za mało, aby mówić o opanowaniu Excela. Zależy nam na zdobyciu PRAKTYCZNYCH umiejętności, dlatego po każdym z 10 modułów znajdziesz ćwiczenie z kilkoma zadaniami, które pozwolą Ci utrwalić nową wiedzę.Po każdym module przechodzisz do arkusza ćwiczeniowego i wykonujesz określone zadania, które zostały przygotowane tak, aby utrwalić wiedzę i uczulić Cię na najczęstsze błędy.Rozwiązanie ćwiczenia zobaczysz następnie na materiale wideo, w którym pokazuję Ci jak ja krok po kroku wykonuję zadania.

Otrzymasz Certyfikat
w dwóch językach!

Po ukończeniu kursu otrzymasz także cenny certyfikat, który potwierdzi zdobyte przez Ciebie umiejętności.

Elektroniczny dokument przygotowany w dwóch językach – polskim i angielskim, ponieważ drugi język może przydać się przy rekrutacjach do korporacji.

Na certyfikacie Twój przyszły pracodawca znajdzie także wszystkie elementy, które zostały poruszone podczas kursu więc będzie się czym pochwalić 😉

Kurs online: Excel Starter

Wszystko, czego potrzebujesz,
aby opanować Excela w jeden wieczór:

Cena regularna: 199 PLN

Teraz tylko: 67 PLN

Excel Starter
Zawartość kursu online

1. Wprowadzenie do pracy w Excelu

2. Wprowadzanie danych

3. Format danych

4. Formatowanie komórek i tabel

5. Wyszukiwanie i zamiana danych

6. Autofiltr

7. Sortowanie danych

8. Formatowanie warunkowe

9. Wprowadzenie do formuł (funkcji)

10. Wizualizacja danych na wykresach

Kto pomoże Ci w opanowaniu Excela

Cześć, tu Marcin Fester

W pracy szybko zyskałem miano “gościa od Excela”, bo “potrafię w nim robić cuda” (a bynajmniej tak to nazywają inni ludzie). Excela wykorzystuję codziennie. Ale nie jako analityk czy data scientist, ale do ułatwiania sobie pracy. Uwielbiam automatyzować wszystko, czego nie muszę robić manualnie.

Excela używam do analizowania i planowania pracy działów, którymi zarządzam jako manager w agencji nieruchomości. A do analizowania jest kilka tysięcy ticketów od klientów, które spływają do ponad 20 osób w zespole. Ręcznie byłoby to zadanie na dłuuuugie godziny 😉

Jestem także project managerem i jednym z moich największych projektów, który aktualnie realizuję jest stworzenie systemu do zarządzania nieruchomościami. A dokładnie przygotowanie od podstaw nowego programu, a także migracja danych. Co to oznacza w praktyce?

Ponad 5000 adresów. Do każdego około 40 parametrów, które należy uporządkować, zmienić formaty, uzupełnić braki i przenieść w czystej formie do nowego systemu.

Bez Excela to praca na 3-4 miesiące. Z Excelem prace zakończyłem w tydzień. 16x szybciej 😉 I to właśnie magia Excela, za którą kocham ten program!

Oprócz pracy w agencji nieruchomości, prowadzę także własną firmę szkoleniową. Analizę wyników, kontrolę czy wszystko idzie zgodnie z planem oraz wskazywanie co należy poprawić robi za mnie Excel. Ja tylko wprowadzam liczby raz na dzień i patrzę na wskaźniki. Brzmi ciekawie nie?

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tej strony i po przejściu kursu podzielisz moją fascynację Excelem, bo mimo tego, że na pierwszy rzut oka wydaje się nudny i skomplikowany to praca w nim może być naprawdę ciekawa i przyjemna. Wrzucasz dane, ustawiasz kilka narzędzi i gotowe!

PS. Jest jeszcze jedna rzecz – nienawidzę teoriiJak coś nie ma zastosowania w praktyce to zapominam o tym, bo szkoda marnować czas na coś, co nie jest w stanie zarobić na siebie 😉

30-dniowa gwarancja rezultatów
albo zwrot pieniędzy

Jeśli dotarłeś do tego punktu i nadal się wahasz, to mam coś, co może Cię przekonać do dołączenia do kursu.

Nie chcę, aby strach przed tym, czy dobrze spożytkujesz ciężko zarobione pieniądze będzie wstrzymywał Cię przed skorzystaniem z wiedzy z tego kursu. Próbując uczyć się wszystkiego z YouTube czy innych materiałów porozrzucanych w sieci, nie zobaczysz szybko efektów, bo nie będziesz podążał procesem uczenia się i zwiększania stopnia trudności z każdym zadaniem. Mogą Ci także umknąć fundamenty, gdy przejdziesz od razu do bardziej zaawansowanych rzeczy.

Dlatego właśnie chciałbym zdjąć z Ciebie to ryzyko! Dam Ci 30-dniową gwarancję rezultatów. Otrzymasz dostęp do wszystkiego, co dla Ciebie przygotowałem, a jeśli w tym czasie stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, że niczego nowego się nie nauczyłeś, albo że Excel nie jest dla Ciebie, to zwrócę Ci całą wpłaconą kwotę.

Gwarantuję, że oglądając wszystkie materiały i wykonując ćwiczenia opanujesz najważniejsze funkcje i narzędzia Excela nawet w 1 wieczór. Ale masz na to aż 30 dni. Więc dołącz do kursu, a gdy będziesz miał wolny wieczór obejrzyj nagrania i wykonaj zadania. Rezultaty zobaczysz już po pierwszej lekcji.

Tak więc, nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do kursu już dziś! 

Kliknij w przycisk poniżej i do zobaczenia w pierwszej lekcji!

Cena regularna: 199 PLN

Teraz tylko: 67 PLN

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2022 | Profengo.com

Podaj swój adres email, aby przejść dalej: