Jira dla PM’a

Status kursu
NIE DOŁĄCZONO
Cena
299,00 zł
Dołącz teraz

JIRA STARTER

Jira to narzędzie służące do zarządzania projektami, szczególnie popularne w branży IT. W kursie skupiamy się na praktycznych aspektach pracy w Jira, a nie tylko na teorii. 

Dzięki temu, po ukończeniu naszego kursu, będziesz miał(a) niezbędne narzędzia do rozpoczęcia pracy jako Project Manager. Nie potrzebujesz do tego wcześniejszego doświadczenia w branży IT czy umiejętności programowania.

 

DLA KOGO?

  • Dla tych, którzy chcą poznać Jirę i zacząć z nią pracować
  • Dla osób chcących podnieść swoje kompetencje w zakresie zarządzania projektami

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Po ukończeniu kursu Jira Starter będziesz znał(a) jej interfejs i będziesz wiedział(a) jak się po niej poruszać jako członek zespołu deweloperskiego lub PM. Będziesz potrafił(a) nią administrować i wiedział jak tworzyć projekty, ustawiać przepływ pracy, dopasować układ tablicy projektowej do potrzeb zespołu i usprawnić pracę. Jako użytkownik nauczysz się pracować z zadaniami, oznaczać odpowiednio ich statusy oraz w łatwy sposób sygnalizować problemy i blockery.

Przeprowadzimy Cię krok po kroku

Przejdziesz przez każdy etap tworzenia projektów. Na udostępnionym przez trenera ekranie zobaczysz jak tworzyć projekty, układać przepływ pracy i wykorzystać Jirę do organizacji pracy wg Scrum.

Część praktyczna

Uzyskasz całą konieczną wiedzę do rozpoczęcia pracy z Jira. Dzięki praktycznym ćwiczeniom, które będziesz mógł robić jednocześnie z trenerem, będziesz miał(a) okazję nauczyć się pracy w Jira od podstaw i zdobyć doświadczenie w prowadzeniu projektów.

CO ZYSKUJESZ?

Co zyskasz oprócz potężnej dawki wiedzy i umiejętności?

Certyfikat

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, który będzie świetnym dodatkiem do Twojego CV lub profilu na LinkedIn. Pokaże on Twoje zaangażowanie w rozwój i zdobywanie kluczowych kompetencji w branży, co z pewnością przyciągnie uwagę przyszłych pracodawców.

Dożywotni dostęp do materiałów

Otrzymasz także dożywotni dostęp do materiałów szkoleniowych. Dzięki temu będziesz w stanie wrócić do kursu i odświeżyć swoją wiedzę w dowolnym momencie w przyszłości. To stanowi wartościową inwestycję w rozwój Twojej kariery zawodowej!