ZARABIAJ NA SPRZEDAŻY SWOJEJ WIEDZY ONLINE

Stwórz biznes internetowy odporny na pandemię
i łatwy do skalowania.

Sprzedajesz swój czas czy wiedzę?

Jeszcze kilka lat temu...

Nigdy nie lubiłem ciężko pracować. Miałem w głowie, że osiągnę w życiu bardzo dużo. Mierzyłem wysoko. Mimo tego, gdy zaczynałem nie miałem wyjścia. 18 lat, zero doświadczenia zawodowego, brak wykształcenia. Zatrudnili mnie w magazynie. Pierwszy tydzień na nocki, potem odsypianie do 14 i znowu do pracy. W kolejnym wstawanie o 4:00 rano, aby o 6:00 być już w pracy. 

Niby sama praca nie była ciężka i nawet dawała dobre zarobki. Wiedziałem jednak, że za kilkanaście lat będę robił wciąż to samo, za podobne pieniądze. Nie chciałem tak żyć. Stwierdziłem, że praca fizyczna nie jest dla mnie. Zdecydowałem, że wykorzystam swój umysł.

Tak wyglądały moje początki...

To był przełomowy moment. Postanowiłem, że zacznę pracować z ludźmi. Bałem się jednak tego. Byłem raczej introwertykiem, niż duszą towarzystwa. Dotrzymałem jednak słowa i złożyłem CV do kilku firm poszukujących przedstawicieli handlowych.

Zostałem przyjęty do jednej z nich. Szybko zrozumiałem, że to zdecydowanie lepsze zajęcie niż jeżdżenie wózkiem widłowym po magazynie. Widziałem potencjał w pracy z ludźmi, sprzedaży i zarządzaniu zespołami. Obserwowałem swojego managera, Tomka. Był wygadany, widać, że miał sprzedaż w małym palcu. Był też młody, miał super auto i widać było, że ustawił się w życiu. Chciałem być jak on. Zacząłem więc się rozwijać.

Wcześniej nie lubiłem czytać książek, ale wiedziałem, że drzemie w nich ogromny potencjał i szkoda by go było nie wykorzystać. Przegrzebywałem internet w poszukiwaniu kolejnych blogów, filmów, poradników i innych źródeł wiedzy. Zajęło mi to setki godzin, ale opłaciło się. Zdobyłem kolejną pracę. Tym razem jako agent nieruchomości. Szybko wdrożyłem się w rzeczy branżowe i wykazywałem się inicjatywą. Nowy pracownik? Ja go wdrożę! Nowy pomysł na sprzedaż? Ja go przekażę innym! Uczyłem się i “sprzedawałem” moją wiedzę. Później dowiedziałem się, że można z tego zrobić dobry biznes…

Gdzie jestem obecnie

Teraz scena jest moim drugim domem...

Dziś jestem trenerem biznesu. Przedsiębiorcą, właścicielem firmy szkoleniowej. Dodatkowo pracuję w ogólnopolskim biurze nieruchomości jako dyrektor Działu Szkoleń. Odpowiadam za rozwój ponad 200 osób: agentów, managerów, konsultantów CC czy pracowników backoffice.

Mogę śmiało użyć stwierdzenia, że żyję ze sprzedaży swojej wiedzy.

Ukończyłem także dwa kursy, który kilka lat temu były moim marzeniem. Pierwszy to kurs mówców, a drugi trenerski. Oba zorganizowane przez międzynarodową organizację: Brian Tracy International. Nie sądziłem, że uda mi się to w tak młodym wieku (szczególnie, że każdy z tych kursów kosztuje ponad 12 tysięcy złotych!). Jeszcze lepsze było jednak to, że 80% informacji, jakie tam uzyskałem pokrywało się z moją wiedzą, którą zdobyłem wcześniej! To dopiero coś!

Dlaczego warto sprzedawać kursy online?

Cały czas szukałem nowych informacji. Zastanawiałem się jak można je przełożyć na naszą rzeczywistość, opakowywałem w przystępną formę i sprzedawałem dalej. Robiłem to w formie szkoleń, warsztatów, wystąpień. Spotykałem się z ludźmi i uczyłem ich nowych umiejętności. Czasami wręcz zbierałem powszechnie znane informacje i przekazywałem je dalej. Miałem świadomość, że jak ktoś będzie chciał to znajdzie tę wiedzę za darmo. Nie szukali jednak, bo dostawali gotowca ode mnie i za to woleli zapłacić. Często niemało.

Cały czas z tyłu głowy miałem poważną wadę tego modelu. Patrzyłem na wielu trenerów, także tych najlepszych. Nie mieli zbyt wiele wolnego czasu ani przyjemnego życia. Ciągłe wyjazdy, szkolenia, spotkania, konsultacje. Ileż można… Zacząłem się więc zastanawiać, co zrobić, aby móc to skalować. Aby biznes przynosił przychody także, gdy nie pracuję. Moim marzeniem było podróżowanie po świecie i jednoczesne zarabianie.

Rozwiązaniem były kursy online. To one pozwoliły mi sprzedawać wiedzę na szeroką skalę. Nie przekazywałem jej na żywo. Nagrałem ją i sprzedawałem w formie wideo. Efekt? Klient był zadowolony, bo mógł się uczyć, gdy potrzebował. Ja natomiast zyskałem cenny czas na dalszy rozwój czy przyjemności. Zaoszczędziłem go na ciągłym prowadzeniu szkoleń, na podróżach, na powtarzaniu tego samego raz po raz. Nagrałem i sprzedawałem wielokrotnie ten sam materiał. Zacząłem zarabiać nawet, gdy nie prowadziłem fizycznie szkolenia. Moja wiedza zaczęła być w pewnym stopniu dochodem pasywnym.

Znam osoby, które sprzedają te same kursy przez wiele lat. Nie zmieniając w nich niczego. Nagrali szkolenie 5 lat temu, np. z zakresu umiejętności miękkich i do dziś jest ono aktualne. I się sprzedaje. Praktycznie samo. Jedyne co trzeba robić, to co jakiś czas zajrzeć czy wszystko dobrze działa. To jednak może robić Twój pracownik. Zamówienia spływają, po opłaceniu uczestnicy są automatycznie przydzielani do kursów, otrzymują wygenerowane faktury. Co więcej nawet certyfikat tworzy się sam po ukończeniu szkolenia. Czego chcieć więcej…

Czego się nauczysz?

Wiem z doświadczenia, że początki w tym biznesie bywają bardzo trudne. Stajesz przed ciągłymi dylematami, jak przygotować dobry kurs, który ludzie będą chcieli kupić. Jak go nagrać, gdzie wrzucić, aby móc sprzedawać. Jak promować swoje produkty. Pytań jest wiele, a odpowiedzi w internecie jeszcze więcej. Co krok trafisz na różne poradniki, które pokazują Ci co robić. Sam z nich korzystałem. Niestety wiele razy okazywało się, że traciłem pieniądze na coś, co się nie sprawdzało.

Dlatego też w kursie Course Creator STARTER przekazuję Ci moje doświadczenia z ostatnich kilku lat. To nie jest zbiór teorii, ale konkretnych i sprawdzonych metod i sposobów, które pozwolą Ci przygotować i sprzedać Twój pierwszy kurs online.

Co znajdziesz w kursie?

Zawartość kursu

Część I

Przygotowanie kursu

W pierwszej części nauczysz się w jaki sposób przeprowadzić analizę grupy odbiorców oraz jak dopasować do niej swój kurs. Przygotujesz także projekt swojego kursu w oparciu o mój autorski szablon. 

Część II

Nagranie i montaż

Otrzymasz ode mnie gotowe listy sprzętu w zależności od budżetu. Nauczę Cię w jaki sposób ustawić kadr, jak zadbać o odpowiednie światło oraz jakość dźwięku bez użycia studia nagraniowego. Przekażę Ci praktyczne rady odnośnie nagrywania i montażu w darmowym programie DaVinci Resolve.

Część III

Stworzenie platformy

Przygotujesz własną platformę e-learningową w oparciu o bezpłatny i prosty silnik WordPress. Zamówisz domenę, hosting oraz dostosujesz je do wymogów systemów płatności. Skonfigurujesz automatyczną sprzedaż z pomocą darmowych lub płatnych wtyczek.

Część IV

Marketing i sprzedaż

Na koniec poznasz sprawdzone schematy kampanii marketingowych, które umożliwią Ci sprzedaż kursów i pozyskanie pierwszych klientów. Wykorzystasz gotowe metody, poznasz niezawodne strategie cenowe, a także stworzysz w prosty sposób reklamę swojego kursu.

PRZEDSPRZEDAŻ

Tylko teraz możesz kupić kurs Course Creator STARTER w przedsprzedaży w dużo niższej cenie. Im bliżej premiery, tym cena będzie wyższa, dlatego nie czekaj do ostatniej chwili.

DO KOŃCA I TURY POZOSTAŁO:

:
:
:

PRZEDSPRZEDAŻ

I TURA
499
47 91% taniej
  • do 18 kwietnia
PREORDER

PRZEDSPRZEDAŻ

II TURA
499
97 81% taniej
  • 19-25 kwietnia

PRZEDSPRZEDAŻ

III TURA
499
147 71% taniej
  • 26 kwietnia - 5 maja

KURS

PO PUBLIKACJI
499 normalna cena
  • od 5 maja

Dostęp do kursu otrzymasz 5 maja 2021r.

Bonusy do kursu

Dodatkowo dla pierwszych klientów przygotowałem prezent. Otrzymasz poniższe bonusy całkowicie za darmo:

Cena za pakiet: 47 zł

zamiast 1 094 zł 96% TANIEJ!

Same bonusy są 

Cały pakiet, który Ci oferuję jest warty 1 094 zł. Możesz zastanawiać się dlaczego to tyle kosztuje. Wyjaśnię Ci. To nie tylko koszt samego nagrania i przygotowania kursu. To przede wszystkim koszt wiedzy, którą Ci przekazuję. Koszt, który musiałem ponieść przez ostatnie kilka lat, aby nauczyć się tego, co teraz oddaję Ci w cenie 47 zł.

Pobierz darmowy ebook:
Wystąpienia publiczne
w 3 krokach

Aby otrzymać darmowego ebooka podaj poniżej swoje imię oraz adres mailowy:

Politykę prywatności znajdziesz tutaj.